• Anamarija Lampič
    Anamarija Lampič
    Srečen dan za Anamarijo: 3.2.2017 je v šprintu v Pjongčangu osvojila prvo zmago v svetovnem pokalu
  • Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Flower ceremony
    Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Flower ceremony
  • Lea Einfalt
    Lea Einfalt
  • Skupina otrok za katero skrbi Milena Kordež
    Skupina otrok za katero skrbi Milena Kordež
  • Klara in Anja Novotna
    Klara in Anja Novotna
  • Janez in Anamarija Lampič
    Janez in Anamarija Lampič
  • Nejc Stanek
    Nejc Stanek
  • Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Medal ceremony
    Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Medal ceremony
  • Skupina otrok za katero skrbi Tadeja Brankovič
    Skupina otrok za katero skrbi Tadeja Brankovič
  • Drejc in Matic Meglič
    Drejc in Matic Meglič
  • Vesna Fabjan, OI Sochi 2014
    Vesna Fabjan, OI Sochi 2014
    Dobitnica bronaste medalje
  • Jon Seliškar
    Jon Seliškar
  • Nina in Anita Klemenčič
    Nina in Anita Klemenčič
  • Neža Perko
    Neža Perko
  • Sara Jazbec in Živa Klemenčič
    Sara Jazbec in Živa Klemenčič
  • Anja Mandeljc
    Anja Mandeljc
    5.1.2018 Campra (SUI), prvi podium za Anjo Mandeljc na COC/OPA pokalu v kategoriji U-20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TSK Merkur Kranj
Tekaški smučarski klub
TRIGLAV KRANJ
Partizanska cesta 37, 4000 Kranj
 

 

 T: 040 680 454
(Rok Šolar, glavni trener)
Donatorji in sponzorji

 

 

Zavarovalnica Triglav, d.d.

14.-15.1.2017, Valdidentro (I), Alpski pokal v biatlonu

Veliki uspehi Triglavanov

ninatais valdidentro17

Nina in Tais - zmagovalki

Kar 5 tekmovalcev iz našega kluba je bilo izbranih v slovensko ekipo za dobro zastopane tekme v bližini Bormia v organizaciji SC Alta Valtellina. Dosegli so izjemne rezultate: 2 zmagi + 2x stopničke +5x do 5. mesta za uradno podelitev nagrad . Bile so to šprinterske tekme, zato se je teklo kazenske kroge.

Sobota - mladinci 7,5 km - cialis sans ordonnance 80 uvrščenih:

1. Alex Cisar (0 zgrešenih strelov)
65. Jure Zidar (6 zgrešenih strelov) - 42. med mladinci

alex1 valdidentro17

Alex na najvišji stopnički

Sobota - mladinke 6 km - 73 uvrščenih:

1. Amy Baserga (SUI)
5. Živa Klemenčič (2 zgrešena strela)
12. Tais Vozelj (2 zgrešena strela) - 3. med mladinkami 2
15. Nina Zadravec (4 zgrešeni streli) - 5. med mladinkami 2

ziva0 valdidentro17

Živa med najboljšimi na prvi tekmi izven Pokljuke

Nedelja - mladinci 1 na 7,5 km - 55 uvrščenih:

1. Didier Bionaz (ITA)
4. Alex Cisar (2 zgrešena strela)
5. Jure Zidar (2 zgrešena strela)

Nedelja - mladinke 6 km - 73 uvrščenih:

1. Nina Zadravec (2 zgrešena strela)
5.Tais Vozelj (2 zgrešena strela) - 2. med mladinkami 2
7. Živa Klemenčič (4 zgrešeni streli) - 4. med mladinkami 1

ziva1 valdidentro17

Živa med najboljšimi na drugi tekmi izven Pokljuke

(JAK) (Foto: Andreja Mali)