• Anamarija Lampič
    Anamarija Lampič
    Srečen dan za Anamarijo: 3.2.2017 je v šprintu v Pjongčangu osvojila prvo zmago v svetovnem pokalu
  • Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Flower ceremony
    Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Flower ceremony
  • Lea Einfalt
    Lea Einfalt
  • Skupina otrok za katero skrbi Milena Kordež
    Skupina otrok za katero skrbi Milena Kordež
  • Klara in Anja Novotna
    Klara in Anja Novotna
  • Janez in Anamarija Lampič
    Janez in Anamarija Lampič
  • Nejc Stanek
    Nejc Stanek
  • Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Medal ceremony
    Vesna Fabjan, OI Sochi 2014 - Medal ceremony
  • Skupina otrok za katero skrbi Tadeja Brankovič
    Skupina otrok za katero skrbi Tadeja Brankovič
  • Drejc in Matic Meglič
    Drejc in Matic Meglič
  • Vesna Fabjan, OI Sochi 2014
    Vesna Fabjan, OI Sochi 2014
    Dobitnica bronaste medalje
  • Jon Seliškar
    Jon Seliškar
  • Nina in Anita Klemenčič
    Nina in Anita Klemenčič
  • Neža Perko
    Neža Perko
  • Sara Jazbec in Živa Klemenčič
    Sara Jazbec in Živa Klemenčič
  • Žan Pevec
    Žan Pevec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TSK Merkur Kranj
Tekaški smučarski klub
TRIGLAV KRANJ
Kolodvorska 1, 4000 Kranj
 

 

 T: 040 680 454
(Rok Šolar, glavni trener)
Donatorji in sponzorji

 

 

Zavarovalnica Triglav, d.d.

Osebna izkaznica kluba


Tekaški smučarski klub TRIGLAV Kranj

Kolodvorska 1
4000 Kranj
E: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.
W: http://www.tsktriglav.si

MŠ: 5492815000
DŠ: 90633067
TRR:SI56 2900 0005 1456 029 pri UniCredit Banka Slovenije d.d.

Številka odločbe o vpisu v register društev: 026-11/79-09
Datum izdaje odločbe in vpisa v register: 29. 7. 1981
Društvo je z navedenimi podatki vpisano v register društev pri Upravni enoti Kranj, pod zaporedno številko vpisa 171.

Predsednik in zastopnik kluba:
Srečko Barbič
Galetova 5
4000 Kranj
E: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.
T: 00386 41 662 237

Člani upravnega odbora:
Srečo Barbič, mag. Viktor Vauhnik, Emil Božnar, Milena Kordež, Erna Mokorel, Dejan Klemenčič, Tadeja Brankovič Likozar, Igor Pogačnik, Marjan Pevec

Člani nadzornega odbora:
Vesna Einfalt, Mateja Godnov, Maja Šenk Zidar

Člani disciplinske komisije:
Janez Lampič, Maja Šenk Zidar, Božo Markun, Gorazd Kavčič, Matej Trampuš

Blagajnik: Meta Jelovčan
Sekretar: Mateja Klemenčič
Ekonom: Vito Tomažič

Članstvo kluba: 150 članov

Trenerji:
Rok Šolar - glavni trener
Andrej Špelič
Milena Kordež
Tadeja Brankovič Likozar
Mariya Mubi

Člani kluba z licenco nacionalnega sodnika teka na smučeh:
Godnov Mateja, Zelenica 4, 4290 Tržič
Klemenčič Dejan, Begunjska cesta 37, 4290 Tržič
Klemenčič Anita, Begunjska cesta 37, 4290 Tržič
Klemenčič Nina, Begunjska cesta 37, 4290 Tržič
Klemenčič Janez, Nemilje 12, 4201 Zgornja Besnica
Klemenčič Sanja, Nemilje 12, 4201 Zgornja Besnica
Katrašnik Milan, Podblica 29, 4201 Zgornja Besnica
Kavčič Gorazd, Begunjska cesta 61, 4290 Tržič
Jelovčan Rado, Cesta na Rupo 3, 4000 Kranj
Jelovčan Meta, Cesta na Rupo 3, 4000 Kranj
Mali Gregor, Golnik 174, 4204 Golnik
Markun Božo, Bleiweisova 76, 4000 Kranj
Perko Jernej, Kovorska cesta 33, 4290 Tržič
Pevec Suzanne, Zagrajškova ulica 15, 4000 Kranj
Šolar Rok, Na Trati 14, 4248 Lesce
Špelič Andrej, Grosova ulica 4a, 4000 Kranj
Tomažič Vito, Nemilje 12a, 4201 Zgornja Besnica
Trampuš Matej, Seničica 25, 1215 Medvode
Trampuš Marjeta, Seničica 25, 1215 Medvode
Zorman Tadej, Celovška 29, 2392 Mežica 

Člani kluba z licenco nacionalnega sodnika biatlona:
Kavčič Gorazd, Begunjska cesta 61, 4290 Tržič
Klemenčič Dejan, Begunjska cesta 37, 4290 Tržič
Šolar Rok, Na Trati 14, 4248 Lesce

Člani kluba z licenco tehničnega delegata teka na smučeh:
Katrašnik Milan, Podblica 29, 4201 Zgornja Besnica
Klemenčič Dejan, Begunjska cesta 37, 4290 Tržič
Mali Gregor, Golnik 174, 4204 Golnik (FIS TD)
Markun Božo, Bleiweisova 76, 4000 Kranj